УДЦР підготував більше 120 додаткових частот для розширення ефірного мовлення на Донбасі

УДЦР підготував більше 120 додаткових частот для розширення ефірного мовлення на Донбасі
фото УДЦР
УДЦР визначила 85 частот для FM-радіо, 34 - для аналогового і 3 - для цифрового телевізійного мовлення

З початку проведення АТО фахівці департаменту радіослужби державного підприємства «Український державний центр радіочастот» (УДЦР) додатково підготували 122 частоти для радіо- та телевізійного мовлення на території Луганської та Донецької областей. Про це повідомляє у понеділок, 10 липня, «Урядовий портал».

Як зазначається, 85 частот призначені для FM-радіо, 34 - для аналогового телевізійного мовлення та 3 - для цифрового наземного телевізійного мовлення.

За словами директора з питань радіочастотних присвоєнь УДЦР Євгена Мирзакова, ці ж завдання будуть пріоритетними і в подальшому. Він уточнив, що всі роботи на прорахунок частот для розширення ефірного мовлення на сході країни здійснюються на замовлення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Мирзаков додав, що в УДЦР добре розуміють важливість роботи держпідприємства для населення тимчасово окупованих територій і тому фахівці центру радіочастот у стислі терміни відпрацьовують завдання, аби пришвидшити процес надання висновків щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом, зазначив він.

До слова, нещодавно у Краматорську Комісія з питань відновлення мовлення презентувала План розвитку телекомунікаційної інфраструктури, цифрового телебачення і ФМ-радіомовлення в Донецькій та Луганській областях на 2017-2018 роки. Згідно з ним у 2017 році відбудеться будівництво двох щогл, у Бахмутівці Луганської області висотою 134 м та в Покровську Донецької області висотою 200 м, що дозволить суттєво збільшити територію розповсюдження ефірного сигналу на підконтрольних територіях і на «лінії розмежування».

Також передбачається будівництво ще двох додаткових щогл у Гірнику й одному з населених пунктів Бахмутського району Донецької області висотою до 200 метрів, для організації цифрового телевізійного та FM-радіомовлення безпосередньо на окуповані райони Донецької та Луганської областей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук