Україна домовилася з Китаєм про співпрацю у програмі дослідження Місяця та Марса

Делегація Державного космічного агентства відвідала Китай

Україна та Китай мають намір співпрацювати в межах китайської програми дослідження Місяця та Марса. Про це повідомила прес-служба Державного космічного агентства України за підсумками візиту української делегації до Китаю.

Сторони також розглянуть нові спільні проекти з виведення на орбіту українських супутників. «Китайська сторона запропонувала розглянути можливість участі України в розбудові інформаційного космічного коридору «Один пояс, один шлях», що являє собою інтегровану супутникову систему навігації, зв'язку і дистанційного зондування Землі, використання якої сприятиме економічному розвитку країн - учасниць проекту», – повідомили в прес-службі.

У рамках візиту, українська делегація взяла участь у заходах, присвячених пуску китайської ракети-носія «Великий похід-5», провела зустрічі із віце-президентом Китайської національної космічної адміністрації У Яньхуа, віце-президентом Китайської корпорації аерокосмічної науки Ян Баохуа та заступником Генерального директора КВК «Велика стіна» Гао Жофеем.

На зустрічах досягли домовленостей щодо розширення переліку спільних проектів у рамках Програми українсько-китайського співробітництва в сфері космосу на 2016-2020 рр.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук