Україна передумала брати участь в судовій справі «Янукович проти Ради Євросоюзу»

Український уряд мав намір долучитися до суду за позовами  українських посадовців проти ЄС як третя сторона і юридично увійшов у процес «Янукович проти Ради ЄС», але згодом змінив своє рішення і припинив будь-яку участь в процесі.

Про це свідчать документи, оприлюднені на сайті Європейського суду (судової інстанції в Люксембурзі, що виносить рішення за позовами проти органів ЄС), повідомляє «Українська правда».

Наразі оприлюднені рішення про входження України та її вихід з процесу у позові екс-президента Віктора Януковича та його старшого сина Олександра Януковича. Ці судові документи датовані ще березнем поточного року, але станом на вересень вони ще не були оприлюднені.

Рішення про залучення України до цих справ надійшло до Люксембургу 16 вересня 2014 року. Водночас, вже 24 грудня до Суду ЄС надійшов лист, в якому Київ відмовився від участі у судовому провадженні. На початку року Суд задовольнив прохання України

Мотиви таких непослідовних дій українського уряду не повідомляються. Водночас, дипломатичні джерела видання вважають, що неучасть України в процесі дозволить уникнути звинувачень у політичній складовій переслідування Януковича.

30 вересня розпочалися слухання в справі «Микола Азаров проти Ради ЄС». Перед тим відбулися слухання у справах ще кількох посадовців. Дата слухань у справі Януковича наразі не призначена.

Колишні високопосадовці домагаються в суді скасування санкцій, які проти них ввів Євросоюз.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук