Українці заборгували понад ₴40,5 млрд за житлово-комунальні послуги

Українці заборгували понад ₴40,5 млрд за житлово-комунальні послуги
Середній розмір субсидії на одне домогосподарство становить трохи більше 1000 грн

На кінець лютого 2018 року заборгованість населення зі сплати житлово-комунальних послуг склала 40,6 млрд гривень. Такі дані оприлюднила Державна служба статистики в інформаційній довідці щодо соціально-економічного становища України за перші два місяці року.

Як зазначається, у лютому населення країни сплатило за житлово-комунальні послуги 10,3 млрд грн, що становить 75,3% нарахованих за цей період сум. За постачання електричної енергії - відповідно 3,0 млрд грн і 111,5% (за рахунок погашення боргу попередніх періодів).

На кінець лютого 2018 року заборгованість населення зі сплати за постачання природного газу становила 16,4 млрд грн, за централізоване опалення та постачання гарячої води - 14,4 млрд грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій - 3,8 млрд грн, за централізоване постачання холодної води та водовідведення - 1,8 млрд грн, за вивезення побутових відходів - 0,4 млрд грн, за постачання електричної енергії - 3,8 млрд грн.

У січні-лютому 2018 року уряд призначив субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 322,4 тис. домогосподарств. Сума субсидій, призначених домогосподарствам, у січні-лютому цьогоріч становила 352,1 млн грн.

Середній розмір призначеної субсидії на одне домогосподарство у лютому становив 1005,2 грн, а в січні - 1164,4 грн.

Як повідомлялося, у січні цього року директорка департаменту житлового господарства на інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк заявляла про недоотримання в бюджет міста 481,5 млн грн із державного бюджету на відшкодування наданих субсидій і пільг на оплату житлово-комунальних послуг мешканцям міста.

Більше половини львів’ян отримують житлові субсидії, а через борг держави за пільги львівські комунальні підприємства можуть зупинити роботу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук