Львів увійшов до трійки міст, яким за пільги і субсидії держава заборгувала найбільше

ЕкономікаОльга Перехрест, 19 березня 20185181

Борг держави перед Львовом із відшкодування пільг і субсидій на оплату житлово-комунальних послуг є одним з найбільших в Україні. Натомість одну з найменших заборгованостей має Вінниця. Про це 19 березня повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Департамент фінансової політики ЛМР проаналізував заборгованість перед різними обласними центрами із відшкодування наданих пільг і субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

Станом на 1 січня Вінниці держава була винна найменше – 6,7 млн грн, що становило 18 грн на 1 мешканцям. Другим є Тернопіль, однак заборгованість перед ним становила суттєво більше - 120 млн грн. Натомість найбільша заборгованість із відшкодування державою наданих пільг і субсидій на оплату житлово-комунальних послуг є у Києві (1,47 млрд грн), Харкові (677 млн грн) та у Львові (488 млн грн).

Якщо порівнювати, яка сума боргу припадає на одного мешканця, найбільша заборгованість у Луцьку – 1044 грн, Тернополі – 784 грн та Львові – 643,5 грн.

Станом сьогодні у Львові непогашеною залишається заборгованість за надані державою пільги і субсидії у сумі 514 млн грн. Зокрема це за надані послуги з газопостачання – 260,8 млн грн; теплопостачання – 181,2 млн грн; водопостачання – 18,2 млн грн; електроенергію – 23,2 млн грн; квартирну плату – 30,3 млн грн. В тому чисті заборгованість перед ЛКП становить 22, 4 млн грн.

Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, недоотримання вказаних коштів є головною причиною виникнення значної заборгованості львівських комунальних підприємств. Це є причиною для нарахування штрафних санкцій за несвоєчасні розрахунки і може спричинити отримання збитків комунальними підприємствами на суму понад 50 млн грн в рік.

Нагадаємо, Львівська міська рада постійно надсилає листи у всі профільні міністерства та Львівську ОДА, щодо сприяння у терміновому вирішенні критичної ситуації із відшкодування державою наданих пільг і субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук