Уряд доручив поліції і Нацгвардії взяти під охорону всі суди

Кабінет міністрів доручив Національній поліції і Національній гвардії взяти під охорону всі приміщення судів. Відповідний проект постанови було схвалено на засіданні уряду в середу, 12 квітня.

Згідно з документом, затверджено перелік судів, органів і установ системи правосуддя, охорона яких здійснюється підрозділами НГУ і НП. Зокрема, Нацгвардія забезпечує цілодобову охорону приміщень усіх судів, розташованих в обласних центрах, а Нацполіція – всіх інших приміщень судів, зокрема, цілодобовою охороною забезпечують усі суди, які перебувають в категорії підвищеної небезпеки з урахуванням справ, які розглядають ці суди, а також їх територіальним розташуванням (зона проведення антитерористичної операції, прикордонні території та ін.), пише LB.ua.

Охороною в денний час забезпечуватимуться всі інші приміщення судів з умовою використання сигналізації, що працює в нічний час.

«Тож під цілодобовою охороною Нацгвардії повинні перебувати 229 приміщень судів, інших органів і установ системи правосуддя; під цілодобовою охороною поліції повинні бути 144 приміщення судів, інших органів і установ системи правосуддя. Під охороною Нацполіції в денний час повинні перебувати 396 приміщень судів», – наголошено в повідомленні.

Раніше до уряду з закликом взяти під охорону всі суди звернувся президент Петро Порошенко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук