В Чернівцях замість трьох райсудів створять один окружний

СуспільствоВолодимир Пиріг, 8 листопада 20172100

Із метою оптимізації видатків державного бюджету, а також у зв’язку зі зміною адміністративно-територіального устрою Вища рада правосуддя (ВРП) на своєму засіданні підтримала ліквідацію Першотравневого, Садгірського і Шевченківського районних судів Чернівців та утворення Чернівецького окружного суду, а також підтримала ліквідацію Черкаського і Чигиринського районних судів Черкаської області, Придніпровського і Соснівського районних судів Черкас та утворення Черкаського окружного суду.

Як повідомили виданню «Закон і бізнес» у ВРП, такому рішенню передували виступи доповідачів – члена Вищої ради правосуддя Вадима Беляневича та Голови Державної судової адміністрації України Зеновія Холоднюка.

Зокрема, Беляневич повідомив, що 30 жовтня 2017 року з Адміністрації президента України надійшов лист із проханням повідомити позицію ВРП щодо проекту указу президента України «Про ліквідацію місцевих загальних судів та утворення окружного суду». Саме цим проектом передбачається ліквідувати вищезгадані суди.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук