ВООЗ уточнила, як розподілятимуть вакцину від коронавірусу між країнами

Спершу вакцинацію від коронавірусу планують запровадити в країнах із низьким та середнім рівнем доходу

СвітЮрій Братюк, 16 липня0

Всесвітня організація охорони здоров'я визначилась з основними принципами розподілу вакцини від коронавірусу між країнами. Про це повідомив в інтерв'ю «РБК-Україна» голова представництва ВООЗ в Україні доктор Ярно Хабіхт.

За його словами, перший мільярд вакцин від коронавірусу буде спрямований до країн із низьким та середнім рівнем доходу. Пріоритетними групами можуть бути медичні працівники та категорії, яких відносять груп ризику, зокрема, хронічно хворі та літні люди.

Точних списків країн поки немає, наразі тривають дискусії щодо першої країни, в якій запровадять масову вакцинацію.

Фінансування виробництва вакцин буде комбіноване: частково це буде гуманітарна допомога для країн із середнім та низьким рівнем доходу, країни з вищим рівнем доходу серед населення зможуть використовувати також власні ресурси.

Зараз ВООЗ співпрацює з Коаліцією інновацій у забезпеченні готовності до епідемій і організацією GAVI для розподілу перших двох мільярдів доз цих вакцин по світу. Завданням ВООЗ є сприяння розробці критеріїв і допомогти з розподілом вакцини серед країн.

На даний момент у світі проводиться близько 700 випробувань, 22 вакцини проходять клінічні випробування у таких країнах як Великобританія, Китай, США, Німеччина, Південна Корея, Японія і Канада. Про перші значні успіхи у випробуванні вакцини повідомили у США та Великій Британії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук