Вулицю Пекарську у Львові відкриють для проїзду 6 вересня
Вулицю відремонтували на ділянці від вул. Тершаковців до вул. Мечникова
Відремонтовану вул. Пекарську відкриють для проїзду 6 вересня. Про це інформує прес-служба Львівської міськради. Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», станом на зараз вулицю повністю замощено мозаїкою і, згідно з технічними вимогами, дорожнє покриття має набрати міцності перед відкриттям для руху транспорту.
«Ремонт вул. Пекарської фактично завершується. Станом на сьогодні, 31 серпня, виконані роботи з влаштування дорожнього полотна, а саме: замощено мозаїкою всю проїжджу частину вулиці, на завершальній стадії влаштування покриття велосипедних доріжок і тротуарів, завершуються роботи з санації (укріплення) діючого колектора. Відкрити вулицю для проїзду плануємо 6 вересня, оскільки згідно з технічними вимогами, дорожнє покриття (мозаїка) має набрати міцності перед відкриттям руху транспорту», – повідомили у ЛКП «Львівавтодор».
Проектом реконструкції вулиці Пекарської, який розробило ЛКП «Інститут просторового розвитку», передбачено капітальний ремонт проїзної частини з бруківки та мозаїки із заміною конструктивних шарів, влаштування місць для паркування, будівництво велосипедних доріжок та велосипедних смуг, капітальний ремонт покриття тротуарів, капітальний ремонт світлофорного об’єкта, заміна існуючих мереж водопостачання та каналізації, зовнішнього освітлення, зовнішнього газопостачання, електропостачання, теплопостачання, мереж зв’язку. Передбачені умови безперешкодного і зручного пересування маломобільних груп населення, а також влаштування благоустрою території.
Роботи виконує підрядна організація ТзОВ «Вельт-Капітал». Вартість робіт 109,4 млн грн.
Нагадаємо, ремонт вул. Пекарської розпочали минулого року. На ділянці від вул. Тершаківців до Мечникова, включно з вул. Шімзерів, замінять дорожнє покриття, відремонтують мережі та колектор. Після ремонту на вулиці буде двосторонній рух велосипедистів, передбачені паркомісця. Також тут встановлять лавки, вуличні стільці, велостійки, висадять кущі та дерева, адже частину старих дерев довелося зрізати.