Як харчується Київ під час війни
У Києві досі живе 2 млн людей, які щодня хочуть їсти
Інші блоги автора
- У ворога нічого подібного на озброєнні немає 18 жовт, 11:24
- Як військові долають наслідки травми через мистецтво 11 жовт, 13:47
- Запах напалму, ФАБи на городах та дрони над головою 20 вер, 12:05
Війна по телевізору може здаватися мішаниною смерті і руйнувань. Але за цими лаштунками лишається багато чого. Наприклад, Київ в якому досі живе 2 млн людей, які щодня прокидаються і хочуть їсти.
Герої цього відео – це ті, хто нас годує. В бомбосховищах і ресторанах, у себе і на виніс. Вони справжні герої, які лишають нам тут відчуття «нормальності» і того, що ми витягуємо. Особливо бариста, який 24-го лютого поїхав на роботу і під звуки вибухів дивився на масову евакуацію та продовжував робити капучіно.
Війна внесла свої корективи не тільки в систему харчування киян, а й у діяльність столичних закладів харчування. Ті заклади, які раніше готували для сотні відвідувачів, зараз готують для тисяч бійців, дітей та людей, які цього потребують. Залишаються і ті заклади, які працюють у штатному режимі. Це дає своєрідне відчуття «звичного життя», коли люди можуть зайти за кавою та пожартувати з баристою або піти до ресторану, замовити свою улюблену страву і трохи «перемикнутися».
Волонтери на польових кухнях утворили своєрідний фронт, який забезпечує харчуванням бійців, дітей, людей, які сидять у сховищах, та тих, хто цього потребує. Працівники сфери харчування добре організували свою роботу: хтось забезпечив приміщення, хтось привіз продукти, а хтось просто прийшов волонтером для того, щоб готувати. Всі вони працюють для єдиної мети – перемоги.
Долучайтеся до проекту Український свідок (Ukrainian Witness) на платформах:
Patreon, де нас можна підтримати
Ми дуже старались, щоб вам стало трохи тепліше у цей тривожний час.