Єдиний Центр допомоги учасникам АТО відкриють у Винниках

У Львові буде головний Центр допомоги учасникам антитерористичної операції та їхнім родинам. Його мають намір відкрити у Винниках. Штаб швидкого реагування базуватиметься в приміщенні обласного військового госпіталю інвалідів війни та репресованих ім. Юрія Липи.

Тут збиратимуть та опрацьовуватимуть інформацію щодо соцзахисту людей, скалічених війною. Це зробили для того, щоб автовці отримували якісні послуги без черг і бюрократичних складнощів.

«Питання номер один стоїть захистити тих людей, які прийшли з війни», – твердить директор департаменту соціального захисту населення ЛОДА Василь Мартиняк.

Координуватимуть роботу Центру п’ятеро волонтерів. Їх напередодні обрали шляхом рейтингового голосування волонтерські групи Львівщини. В адміністрації обіцяють для них розширені повноваження.

«Якщо ми прості волонтери, не маючи жодного державного статусу, маємо можливість якимось чином впливати на вирішення проблем учасників АТО спільно з обласною адміністрацією. І маючи певні повноваження, ми зможемо робити це значно ефективніше», – впевнений волонтер Богдан Дідич.

Однак, наразі невідомо, в якому саме приміщенні буде центр, немає ще і прямих телефонних ліній сюди. Обіцяють більше подробиць уже за тиждень-другий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук