Єврокомісія закликала швидше реагувати на «мову ворожнечі» у соцмережах

СвітЮлія Поліковська, 5 грудня 20164393

Єврокомісія закликала великі американські компанії, такі як Facebook, Twitter, YouTube і Microsoft швидше реагувати на «мову ворожнечі» в онлайн-висловлюваннях, повідомив Reuters.

Єврокомісія винесла своє попередження компаніям через півроку після того, як вони добровільно підписали кодекс етики, коли в європейських країнах зростало занепокоєння, пов’язане з кризою біженців і терористичними атаками. Кодекс етики зокрема передбачає обов’язок комунікаційних компаній швидко реагувати та протидіяти «мові ворожнечі».

Відповідно до заявив комісара юстиції Віри Юрової, компанії далекі від задовільного дотримання кодексу.

«На практиці компанії витрачають набагато більше часу і до цих пір не досягли мети. За добу вони розглянули лише 40% зареєстрованих випадків. Через 48 годин це складе вже більше 80%. Це показує, що мета може бути досягнута, але зажадає куди більш рішучих зусиль з боку компанії », – заявила комісар юстиції Віра Юрова.

«Якщо Facebook, YouTube, Twitter і Microsoft хочуть переконати мене і міністрів, що недирективний підхід може працювати, вони повинні будуть діяти швидше і зробити серйозні зусилля в найближчі місяці», – сказав Юрова у коментарі The Financial Times.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук