Ювілейний турнір зі стрільби з лука визначив переможців

Золота осінь. Фінал

Головні новини за 16 вересняНовини Львова, 16 вересня 2013, 21:35 0

“Золота осінь” завершилась. Понад дві сотні учасників відзмагались на ювілейному турнірі зі стрільби з лука.

Цьогоріч основні рейтингові змагання лучного сезону зібрали рекордну кількість учасників із Росії, Білорусі, Польщі, Молдови та усіх областей України.

У стрільбі із блочного лука на імпровізований майданчик виходять Віктор Калашников та Роман Говядовський. Росіянин, щоправда, вже напередодні виграв кваліфікаційний раунд, тому його постріли впевнені та чіткі. Декілька десяток - роблять закордонного гостя переможцем.

Можливістю заробити тисячу гривень від мера міста за перемогу на “Золотій осені” не скористались і наші - Ірина Дубас та Тарас Сенюк. Дві п’ятірки від львів’янки забрали у команди шанс бути лідерами. Натомість колеги з Чернівців - стабільними дев’ятками - здобули “золото” змагань.

Запекла боротьба і між двома представницями львівської лучної школи - Веронікою Марченко та Катериною Шабалітовою. Щоправда, з першого пострілу Катя дає надію колезі. Однак потім - впевнено її забирає.

Стабільність, витримку та влучність вже наприкінці змагань знову демонструє Ігор Омельченко з Чернівців. Порівняно із нашим Дмитром Марченком, він менш досвідчений спортсмен. Проте в останні роки демонструє добру та переможну стрільбу. Але цьогоріч переміг таки досвід.

А в пам’ять про ювілейну 50-ту “Золоту осінь” у холі міської ратуші встановили пам’ятну таблицю, присвячену заснуванню у 1931 році у нашому місті Міжнародної федерації стрільби з лука. А вже на площі Ринок око туристів, аматорів та професійних спортсменів тішитиме скульптура лучника.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук