За встановлення пластикових вікон адмінкомісія ЛМР оштрафувала власників трьох квартир

Власників квартир у будинках на вул. Руській, 3, 4а та вул. К. Левицького, 22 оштрафували на 1700 грн

СуспільствоОльга Гринько, 24 квітня 20195150
За встановлення пластикових вікон адмінкомісія ЛМР оштрафувала власників трьох квартир
фото умовне
Власників трьох квартир оштрафували

У середу, 24 квітня, адмінкомісія ЛМР розглянула 4 порушення, які в будинках-пам'ятках архітектури вчинили фізичні особи. За заміну дерев'яних на пластикові вікна на власників трьох квартир накладено максимальний штраф – по 1700 грн.

«Адмінкомісія розглянула 4 протоколи, які були складені на фізичних осіб. Комісія наклала максимальний штраф у розмірі 1700 грн на власників квартир у будинках на вул. Руській, 3, 4а та вул. К. Левицького, 22 за встановлення пластикових вікон на місці дерев’яних. Розгляд справи по аналогічному порушенню вчиненому мешканцями квартири в будинку на вул. Тарнавського, 25 перенесли на два тижні», – повідомили у прес-службі ЛМР.

Секретар комісії, начальник відділу охорони та використання об’єктів культурної спадщини управління охорони історичного середовища Олег Хандин, зазначив, що комісія має повноваження розглядати справи щодо клаптикового фарбування фасадів. Відповідно головам районних адміністрацій, які є членами адмінкомісії, доручено відслідковувати такі порушення і подавати їх на розгляд комісії.

Нагадаємо, 2 березня 2018 року, виконавчий комітет ЛМР затвердив рішення «Про створення адміністративної комісії при виконавчому комітеті ЛМР».

До її складу увійшли: А. Москаленко — заступник міського голови з питань розвитку, голова комісії; І. Маруняк — директор департаменту житлового господарства та інфраструктури, заступник голови комісії; О. Хандин — начальник відділу охорони та використання об’єктів культурної спадщини управління охорони історичного середовища, відповідальний секретар комісії. Члени комісії: директорка юридичного департаменту Гелена Пайонкевич, начальниця управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко-Швець та голови райадміністрацій: А. Зозуля, І. Джурик, І. Лозинський, Г. Гладяк, О. Тимчишин, Н. Банах.

Адміністративна комісія розглядає виключно адміністративні спори про адміністративні правопорушення законодавства про охорону історичної спадщини, а саме справи, які передбачені ст. 92 Кодексом України про адміністративні правопорушення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук