Зеленський утворив на Донбасі ще одну військово-цивільну адміністрацію

Військово-цивільну адміністрацію створили в Лисичанську на Луганщині

Президент України Володимир Зеленський постановив створити військово-цивільну адміністрацію міста Лисичанськ Луганської області. Відповідний указ №293/2020 він підписав 27 липня.

«Утворити військово-цивільну адміністрацію міста Лисичанськ Луганської області. Командувачу об'єднаних сил, голові Луганської обласної державної адміністрації здійснити відповідно до закону України «Про військово- цивільні адміністрації» заходи, пов'язані з утворенням військово-цивільної адміністрації, зазначеної у статті 1 цього указу», – йдеться в документі.

Зазначається, що указ голови держави набирає чинності з дня його опублікування.

Зазначимо, що закон «Про військово-цивільні адміністрації» набув чинності наприкінці лютого 2015 року.

В березні 2015 року були створені Донецька і Луганська ВЦА. Ще п'ять районних військово-цивільних адміністрацій в Донецькій області та дві міські в Луганській області поблизу лінії розмежування були створені в серпні того ж року.

У листопаді 2016 року п’ятий президент України Петро Порошенко створив ВЦА в Зайцевому Донецької області і Золотому й Катеринівці Луганської області.

У травні 2017 року Порошенко створив військово-цивільну адміністрацію в Торецькому Донецької області. У листопаді того ж року було створено ще дві ВЦА на Донеччині. Військово-цивільні адміністрації з'явилися в Широкино і Бердянському.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук