ЗМІ розповіли про спонсорів телеканалу «Наш» Євгена Мураєва

Суспільство8 грудня8541
ЗМІ розповіли про спонсорів телеканалу «Наш» Євгена Мураєва
Євген Мураєв

Телеканал «Наш», який належить нардепу Євгену Мураєву, фінансують структури, пов'язані з російським бізнесменом Павлом Фуксом і колишнім нардепом-регіоналом Віленом Шатворяном, який раніше був помічником Віктора Януковича-молодшого.

Про це на умовах анонімності розповів один із працівників телеканалу Євгена Мураєва «Наш», передає «Голос.ua».

За їхньою інформацією, Вілен Шатворян часто буває на телеканалі. «Інспектує, як ведуться роботи, закуповується обладнання», - розповіло джерело із телеканалу «Наш».

Небажання вказувати цю інформацію могло стати причиною відмови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення в переоформленні ліцензії в частині зміни програмної концепції та логотипу телеканалу. В офіційному повідомленні Нацрада зазначає, що «в наданих каналом документах не було форми №3 про перелік пов'язаних осіб».

Як повідомляли ЗМІ, раніше сім'ю Євгена Мураєва фінансував російський олігарх Олег Дерипаска через фірму в Австрії. У той же час Павло Фукс неодноразово підкреслював, що Олег Дерипаска був його бізнес-партнером в низці проектів. Джерело стверджує, що саме через російського олігарха Фукс і Мураєв «знайшли точки дотику».

Що стосується Вілена Шатворяна, який був спочатку помічником Віктора Януковича-молодшого, а потім народним депутатом від Партії регіонів, то з Мураєвим вони знайомі з часів депутатства 6 скликання. Також ЗМІ неодноразово звинувачували Вілена Шатворяна у роботі на РФ, а також фінансуванні сепаратистських організацій на Донбасі.

Крім того, за результатами позапланової виїзної перевірки ТОВ «Наша Прага» (власник ліцензії на мовлення каналу «Максі-ТВ», на основі якого Мураєв створив телеканал «Наш») Нацрада 6 грудня винесла попередження за недотримання умов ліцензії.

Нагадаємо, згідно з даними Державного реєстру фізичних і юридичних осіб-підприємців, бенефіціарним власником компанії «Наша Прага» є батько народного депутата Євгена Мураєва Володимир Мураєв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук