З'явився список російських ЗМІ рекомендованих до заборони на акредитацію в Україні

З'явився список рекомендованих до заборони на акредитацію в Україні російських засобів масових інформації, який 12 лютого Верховна Рада доручила скласти. Про це пише РБК-Україна з посиланням на джерело в правоохоронних органах.

Зазначається, що в список увійшли понад сто ЗМІ, зареєстрованих в Росії, які, за експертною оцінкою СБУ, заангажовано подають інформацію про ситуацію в Україні.

«Українських представництв немає. Тільки ті, які зареєстровані в Росії... Приймалося рішення на основі експертної оцінки, на основі того, хто що пише», - повідомили в правоохоронних органах.

Зараз список направлений в апарат Верховної Ради.

«Тут понад 30 телеканалів, радіостанції, російські інформагентства практично всі. Всього в районі 110 позицій. Телеканали «Росія», НТВ, Russia Today, Lіfe News, «Зірка», ОРТ, ТВЦ, Рен-ТВ, РБК... З інформагентств ТАСС, РІА «Новости», РБК - практично всі», - розповіли РБК-Україна в правоохоронних органах.

Нагадаємо, 12 лютого 2015 року Верховна Рада прийняла постанову проекту (№ 1853) «Про тимчасове припинення акредитації журналістів і технічних працівників деяких засобів масової інформації Російської Федерації при органах державної влади України». Цей документ набрав чинності з моменту його прийняття.

Постановою Рада доручила Службі безпеки України терміново (тобто вже з 12 лютого) визначити перелік засобів масової інформації Російської Федерації, для працівників яких необхідно припинити акредитацію при органах державної влади України.

У свою чергу Кабінет міністрів України, Міністерство закордонних справ України та інші центральні органи виконавчої влади повинні були у дводенний термін з дня набрання чинності цієї постанови (тобто вже 14 лютого) провести відповідні заходи.

Раніше, 5 лютого 2015 року, Рада заборонила трансляцію фільмів з російською пропагандою.

Як відомо, 26 січня 2015 року Верховна Рада визнала Росію країною-агресором у зв'язку з анексією Криму і війною на Донбасі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук