Адвокат Олега Сенцова повідомив про погіршення стану його здоров’я

Лікарі вмовили Сенцова приймати по дві ложки поживної суміші щодня

Олег Сенцов голодує з 14 травня

Український режисер Олег Сенцов, який голодує в російській колонії, приймає по дві ложки поживної суміші на день, повідомив його адвокат Дмитро Дінзе.

За його словами, близько тижня тому в Сенцова була друга криза і лікарі вмовили його приймати суміш.

«Він виглядає ще гірше, ніж минулого разу. Дуже блідий. Ходить сам. Близько тижня тому у нього була друга криза зі здоров’ям. Стало погано і його хотіли госпіталізувати для того, щоб поставити на повноцінне примусове годування, щоб вливати більше суміші. Він відмовився, і його залишили в колонії з умовою, що суміш він буде приймати сам під наглядом лікаря. Приймає в день по дві ложки. Утримують у палаті, з голодування виходити не збирається. Каже: «Скільки мене вистачить, стільки і протягну», – розповів адвокат у коментарі Радіо Свобода в четвер, 19 липня.

При цьому журналіст Радіо Свобода Антон Наумлюк у своєму Facebook з посиланням на слова Дінзе повідомив, що Сенцов звинуватив українську владу в тому, що вона припинила активну підтримку українських політв’язнів.

«Сенцов висловив здивування, чому закінчилася активна кампанія підтримки українських політв'язнів з боку України і уповноваженої Верховної Ради [з прав людини] Людмили Денісової. Сенцов вважає, що українська сторона повинна активніше проштовхувати ситуацію зі звільненням інших політв'язнів», – процитував Наумлюк адвоката Олега Сенцова.

Журналіст також опублікував фото палати, в якій утримують Сенцова.

Пізніше уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова з посиланням на слова Дмитра Дінзе повідомила, що Сенцов не орієнтується у датах і днях тижня.

Засуджений в Росії український режисер Олег Сенцов 14 травня оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів, які перебувають в російських в’язницях. Мати Сенцова у червні цього року попросила президента Росії Володимира Путіна помилувати її сина. Речник Путіна Дмитро Пєсков повідомив, що російський президент це прохання розгляне, щойно воно надійде до його адміністрації.

5 липня двоюрідна сестра Сенцова Наталія Каплан вперше за чотири роки зустрілася з ним у колонії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук