АМКУ рекомендує пекарям не піднімати ціни на хліб

Наталія Зубрицька, 3 грудня 20126401
АМКУ рекомендує пекарям не піднімати ціни на хліб
фото knews.kg
Пекарня

Ограни Антимонопольного комітету України, в тому числі Львівське відділення, досліджують цінову ситуацію на ринку хлібобулочних виробів, зокрема на ринку соціального хліба, з метою попередження необґрунтованого підняття вартості хліба та пошуку можливостей зниження ціни.

Під час круглого столу з основними гравцями ринку хлібобулочних виробів регіону, що пройшов у Львові за  ініціативи Комітету, хлібопекарі відстоювали позицію економічної обґрунтованості підвищення ціни на хліб. 

Також голова Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Андрій Басараба на прес-конференції повідомив, про те як здійснюється контроль за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції на ринку оптової реалізації хліба та хлібобулочних виробів. Під час моніторингу цінової ситуації на хліб, яка склалась на регіональному ринку, спеціалісти відділення зафіксували спробу окремих суб’єктів ринку, спираючись на суб’єктивні фактори, необґрунтовано підвищити ціни на цей соціально-важливий продукт. Як наслідок, Львівське обласне територіальне відділення АМКУ розіслало рекомендації хлібопекарям утриматися від необґрунтованого підняття ціни на свою продукцію.

В Антимонопольному комітеті зазначають, що тільки після результатів дослідження Комітетом ринку хліба та хлібобулочних виробів можна буде говорити стосовно обґрунтованості чи необґрунтованості наявних ринкових цін.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук