Апеляційний суд поновив на роботі керівницю управління майном Львівської міськради

Інна Свистун залишається повноправним керівником управління

Апеляційний суд поновив на роботі керівницю управління майном Львівської міськради
фото ZAXID.NET
Апеляційнйи суд поновив Інну Свистун на роботі

Апеляційний суд змінив міру запобіжного заходу для начальниці управління комунальної власності Львівської міськради Інни Свистун, якій прокуратура оголосила підозру у службовій недбалості. Зокрема, суд поновив її на роботі, скасувавши ухвалу суду першої інстанції у частині відсторонення її від займаної посади.

«Апеляційний суд скасував ухвалу про відсторонення Інни Свистун від посади начальниці управління комунальної власності. Це перша перемога у цій справі. Далі ще буде, бо правда за нами!», – повідомив у вівторок, 26 травня, міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, 6 травня Інні Свистун оголосили офіційну підозру у службовій недбалості. За версією прокуратури, Свистун укладала деякі договори про оренду за заниженою ставкою, внаслідок чого міський бюджет нібито втратив майже 1,2 млн грн. Сама ж Інна Свистун усі звинувачення відкидає та вважає підозру замовною.

Галицький районний суд обрав керівниці управління комунальної власності Львівської міськради міру запобіжного заходу. Прокуратура як сторона обвинувачення пропонувала призначити заставу у мільйон гривень, проте суддя знизив цю суму до 42 тис. грн. Тим же рішенням суд відсторонив її на два місяці від посади керівниці управління комунальної власності ЛМР. Посадовиця подала апеляційну скаргу на це рішення суду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук