Члени громадської ради при ЛОДА висловили протест проти її політизації

Суспільство4 листопада 20154610

Рішення громадської ради при ЛОДА про підтримку одно із кандидатів на посаду міського голови Львова дискредитує громадських активістів і є образливим для них. Окрім того, спроба видати позицію 52 зі 172 членів ради є маніпуляцією. Про це заявив 4 листопада співзасновник ГО «Самооборона Львівського Євромайдану» і координатор ІГО «Допомога армії України» Любомир Босаневич.

«Я, а також ряд моїх колег, які є членами громадської ради при ЛОДА, були, м'яко кажучи здивовані вчорашньою політичною акцією, на Загальних зборах громадської ради при ЛОДА. Вважаю рішення, розповсюджене в медіа з приводу нібито підтримки громадськості одного з кандидатів – є маніпуляцією думкою львів’ян, – написав  у своєму блозі 4 листопада Любомир Босаневич. – Більше того, такі заяви є некоректними та образливим для тих громадських активістів, які з самого початку своєї діяльності вважають себе аполітичними і не ставили собі за мету впливати на вибір громади».

 

Отож, щодо вчорашнього рішення громадської ради при Львівській ОДА про підтримку одного з кандидатів на пост мера міста ...

Posted by Любомир Босаневич on  4 листопада 2015 р.

Любомир Босаневич також звернувся з вимогою до голови громадської ради при ЛОДА Степане Середи з вимогою опублікувати перелік тих організацій, які вважають свою діяльність у дорадчому органі, яким є громадська рада при ЛОДА, політичною.

«Простий математичний підрахунок продемонструє, що аж ніяк не більшість у громадській раді підтримала одного з кандидатів на пост мера – з 172 організацій, які входять, лише 52 організації висловили підтримку, – заявив Босаневич. – Також звертаюсь до Середи Степана Васильовича… чесно сказати про те, що цю підтримку висловили лише окремі члени ради, а не маніпулювати і дискредитувати усю громадську раду при Львівській обласній державній адміністрації на загал».

Нагадаємо, що 3 листопада низка ЗМІ поширила повідомлення про те, що громадська рада при ЛОДА більшістю голосів підтримала у другому турі виборів міського голови Львова представника «Свободи» Руслана Кошулинського. За даними підконтрольного «Свободі» сайту «Вголос», після публічних дебатів між кандидатами за Руслана Кошулинського проголосували 52 члени ради, проти було 2 голоси, утрималось – 19, за Садового проголосували лише 4 громадські організації.

Пізніше Андрій Садовий заперечив ці повідомлення, заявивши, що ніяких дебатів взагалі не було.

«Я приїхав та й виступив, відповів на запитання членів ради. З’ясував на місці, що там же ж був і п. Кошулинський, який виступав ще раніше. Жодних питань-відповідей, жодної дискусії між нами за форматом не було», - заявив, зокрема, Андрій Садовий у вівторок ввечері.– Коли вже поїхав звідти, то дізнався, що відбулось голосування і громадська рада вибрала собі мера )».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук