Для підтримки бідних громадян в Україні запроваджують мікрокредити

Мікрокредити для громадян

Головні новини за 27 вересняНовини Львова, 27 вересня 2012, 21:59 732 0

Кредит на те, аби відчути смак життя. В Україні можуть запровадити мікрокредити для людей, які опинились у важких життєвих ситуаціях

Як боротися з бідністю вигадав, і навіть отримав за це Нобелівську премію, виходець з Бангладешу Мухамед Юнус. Почали з того, що надавали маленькі кредити тим, хто не міг отримати їх в банку. Тепер в багатьох країнах світу саме так допомагають бідним людям стати на ноги.

Як мікрокредитування запровадити в Україні - мізкують під час екуменічного соціального тижня. Кредит мав би бути без застави і перш, ніж його надати, фахівці мали б навчити позичальника, як розпорядитися грошима і як їх згодом повернути, аби кредит допоміг людині, а не зламав її.

Відчути себе потрібними та ще й заробити спільнота взаємодопомоги "Оселя" багатьом колишнім бездомним, узалежненим та усім, хто потрапив у кризу, дає вже сьогодні.

Іще одна стаття доходів “Оселі” - робота благодійної крамнички. Сюди львів’яни зносять речі, які їм вже не потрібні, але можуть знадобитися іншим. Якщо у Винниках такі крамнички діють вже кілька років, то у Львові на вулиці Угорській - лише 2 місяці. Але і тут мають клієнтів, і вже заробляють.

Колись, кажуть в “Оселі”, про таке лише мріяли, та щоденна робота зробила мрії реальністю. Сподіваються, так буде і з мікрокредитами для бідних людей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук