Дмитро Ярош розповів подробиці створення нового політичного проекту

СуспільствоАндрій Стець, 1 лютого 20164770
Дмитро Ярош

Колишній лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош створює новий суспільно-політичний рух. Він буде правоцентристським і матиме назву «Національний Рух Дмитра Яроша». Про це Ярош розповів в інтерв'ю ЛІГА.net.

«Я бачу перспективу нового громадського руху, який буде мати більш широку кадрову базу, ніж «Правий сектор». Судячи з тих зустрічей, які я проводжу по всій Україні і в Києві зокрема, запит на таку силу є», – сказав політик.

За його словами, до нового руху увійдуть люди, які ще не були в політиці - патріотично налаштовані націоналісти, націонал-демократи, ліберали та інші. Водночас в основу руху, за словами Яроша, і далі будуть внесені основні постулати ідеології українського націоналізму Степана Бандери.

Ярош також висловив переконання, що новий громадський рух «матиме ширшу кадрову базу, ніж «Правий сектор».

«Правий сектор» - це суто націоналістична організація, а нинішня ситуація в Україні, яку я все ж схильний малювати в чорних тонах, вимагає загального об'єднання патріотів різних ідеологічних поглядів. Оскільки подальша політична сепарація суспільства, а саме цей процес ми спостерігаємо, прирікає нас на поразку. У тому числі й у війні», - сказав він.

При цьому Ярош заперечив появу в своїй організації «лівих патріотів», заявивши, що не розуміє, що таке лівий патріот в Україні.

«Активно працюємо над залученням в нашу структуру людей, які пройшли війну, – в тому числі і моїх друзів з «Правого сектора» та медичної служби – «госпітальєрів», – заявив депутат.

За словами Яроша, джерелами фінансування нового руху насамперед виступлять малий і середній бізнес. Уже виявили бажання взяти участь в організації нового руху деякі банкіри.

На запитання, чи є олігарх Ігор Коломойський одним із таких спонсорів і чи підтримує він зараз Яроша, політик відповів: «Коломойського я не бачив уже, напевно, року півтора. Так що зараховувати мене до «людей Коломойського» – це міф».

Нагадаємо, на початку листопада Яроша фактично усунули від керівництва «Правим сектором» прихильники повалення президента Петра Порошенка та захоплення влади. Ярош у відповідь відмовився бути «весільним генералом» і пішов з посади голови «Правого сектору».

28 грудня 2015 року Ярош оголосив про створення нової партії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук