Експерти обговорили, як покращити фінансову грамотність студентів

Суспільствопромоція, 29 квітня 2016, 13:34 223 0

У Львівському банківському інституті обговорили, як покращити фінансову грамотність серед студентів не фінансових закладів. Одним із шляхів є стажування.

«Ми зможемо брати до 25 найталановитіших і найкращих студентів на рік на 13-ти місячне оплачуване навчання. За його підсумками людина може отримати гідне місце праці»,  сказав керівник прес-служби ПАТ «Кредобанк» Віктор Гальчинський.

«Ми активно працюємо в напрямку об'єднання і розвитку партнерства між університетами і компаніями», зазначила координатор Центру розвитку корпоративної соціальної відповідальності Ольга Янковська. 

Очільники Львівщини, представники «Кредобанку» та кілька підприємств підписали Пакт заради молоді-2020. Ця угода передбачає створення 10 тисяч місць для стажування та першої роботи молоді. 

«Ми навмисно створюємо надлишковий штат у нашому банку на 13 місяців. І ми хочемо зробити з цього не одноразову акцію, а кожного року хочемо бути присутніми в навчальних інститутах»,  розповів в.о. голови правління ПАТ Кредобанк Ґжеґож Шатковскі.

«Кредобанк» одним із перших приєднався до Пакту та запровадив власну програму стажування та працевлаштування для випускників вишів. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук