Голова Дніпропетровської ОДА пішов у відставку

Віктор Павлик, 27 лютого 201413570
Дмитро Колєсніков

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков подав заяву про відставку за власним бажанням. Впродовж останніх днів заяви на звільнення з посад написало вже близько 20 очільників областей.

Про звільнення Дмитра Колєснікова УНІАН повідомили в прес-службі Дніпропетровської ОДА.

"Я щиро вдячний всім жителям Дніпропетровщини за розуміння, довіру і підтримку. Протягом 14 місяців мені випало керувати кращим регіоном країни, працювати задля його розвитку і процвітання. Нам вдалося досягти багато чого, за що я щиро вдячний і команді обласної державної адміністрації, і всім жителям Дніпропетровщини", - цитує прес-служба Колєснікова.

Згідно з повідомленням, він також висловив надію, "що динаміка розвитку регіону буде збережена, що узята нами висока планка вимог до своєї роботи завжди буде орієнтиром для обласної влади".

Колєсніков також зазначив: "Я розраховую на те, що будуть успішно завершені масштабні інфраструктурні проекти – будівництво об'їзної дороги і з'їзду з Кайдацького мосту, що в Дніпропетровську, нарешті буде успішно втілений у життя проект будівництва метрополітену, в який було вкладено стільки сил, продовжено будівництво і реконструкцію доріг, шкіл, садків і лікарень".

Дмитра Колєснікова було призначено головою Дніпропетровської облдержадміністрації в грудні 2012 року. Раніше він очолював Держагентство України з управління державними корпоративними правами та майном.

Нагадаємо, що впродовж тижня заяви на звільнення з посад написало вже близько 20 очільників областей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук