Голова районного суду звинувачує мера Золочева у втручанні в його діяльність

СуспільствоОрися Шиян, 12 квітня10520

Голова Золочівського районного суду Львівської області Володимир Сивак скаржиться на втручання в його діяльність зі сторони міського голови міста Золочева Ігоря Гриньківа. Вища рада правосуддя перевірить ці звинувачення.

За інформацією голови Золочівського суду Володимира Сивака, він розглядав адміністративну справу проти Золочівської міської ради про передачу у власність земельної ділянки площею 0,0441 га. Суддя зобов’язав відділ містобудування та архітектури Золочівської райдержадміністрації видати Ігорю Бартківу містобудівні умови і обмеження на право забудови площі Вічевої в Золочеві без зареєстрованого права на землю. Однак це рішення оскаржили. 22 березня 2018 року Львівський апеляційний адміністративний суд задоволив апеляцію Золочівської міськради та скасував постанову голови Золочівського районного суду Володимира Сивака.

«З того часу міський голова міста Золочева усіляко намагається дискредитувати мене як суддю та голову суду, поширюючи неправдиву інформацію про нібито вчинення дисциплінарного проступку, кримінальних правопорушень, порушення присяги судді, сприяючи своїми діями формуванню негативної думки громадськості про його діяльність», ‒ цитує суддю Сивака прес-центр судової влади України.

Суддя вважає, що міський голова Золочева втручається у здійснення правосуддя і розцінює дії мера як тиск.

Тим часом мер Золочева надіслав до Вищої ради правосуддя прохання притягнути суддю до дисциплінарної відповідальності через винесену постанову, а до Львівського управління Національного антикорупційного бюро України – заяву про кримінальне правопорушення за статтею 364 ККУ.

«Вища рада правосуддя, Вища кваліфкомісія суддів України дадуть оцінку незаконним діям судді Сивака на предмет відповідності його займаній посаді. В подальшому – об’єктивне розслідування, під контролем громадськості, кримінального провадження по факту самовільного захоплення площі Вічевої у місті Золочеві, проведення там самочинного будівництва та, як наслідок, притягнення винного до кримінальної відповідальності за ознаками ст. 197-1 Кримінального Кодексу України», ‒ зазначено на офіційному сайті Золочівської МР.

Повідомлення судді Сивака внесено до реєстру повідомлень суддів про втручання в діяльність судді. Вища рада правосуддя перевірить ці факти та ухвалить відповідне рішення.

Мерія Золочева планує знести самочинне будівництво на площі Вічевій та завершити реконструкцію площі відповідно до проекту. Як вже інформував ZAXID.NET, на реконструкцію центральної зони у Золочеві виділили 36 мільйонів гривень з бюджету міста. Після знесення будівництва площа Вічева стане пішоходною зоною разом із сусідніми бульваром Сковороди та вулицею Шашкевича. На площі Вічевій під час реконструкції замінять мощення, розмістять МАФи, організують автомобільні стоянки та декоративний фонтан.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук