Google Chrome блокуватиме незахищене завантаження файлів

Йдеться про файли, які користувачі намагатимуться завантажити не за захищеним протоколом HTTPS

Браузер Google Chrome навесні почне попереджати користувачів, що вони намагаються завантажити файл небезпечним спобом, а влітку почне блокувати такі спроби.

Як повідомили на офіційному блозі браузера, попередження користувачі почнуть бачити починаючи від версії Chrome 82, яка вийде у квітні. Йдеться про випадки, коли користувач хоче завантажити контент з сайту, що працює за захищеним протоколом HTTPS, але саме завантаження відбувається за незахищеним протоколом HTTP. У такому випадку, зазначають у Google Chrome, зловмисники можуть замінити безпечний файл на шкідливий.

Наступна версія браузера – Chrome 83 – уже не допускатиме завантаження таких змішаних файлів. Йдеться, приміром, про файли e.g., .exe, .apk тощо. Наступні версії браузера блокуватимуть більшу кількість файлів, у тому числі документи форматів pdf та doc, а Chrome 86, який вийде у жовтні 2020 року, блокуватиме зображення, аудіо та відеоконтент.

Графік запровадження блокування завантаження змішаних файлів

Зазначається, що такий графік попереджень і блокувань стосується настільних версій платформ Windows, macOS, Chrome OS, Linux. Натомість у мобільних платформах запровадження блокування буде відставати на один реліз.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук