Гості в хату. Як ми промисловим туризмом займалися

БлогиОксана Динік , 22 листопада 2018 466 2
Оксана Динік
директор Львівської ізоляторної компанії, депутат міськради від «Самопомочі", секретар екологічної комісії

Кажуть, що в нас усе не так, як належить. Мовляв, нам іще рости й рости до Європи. Але чи справді ми такі недолугі? Чи дійсно усе в нас таке кепське? Можу сміливо заперечити – це далеко не так! Наші львівські вироби та люди, які над ними працюють, інколи перевершують навіть світові стандарти.

Працюю у Львівській ізоляторній компанії (ЛІК). Не хочу хвалитися, але саме львівські ізолятори приваблюють енергетиків із багатьох країн світу. Хоча ринок у доволі специфічним, і пропозицій у світі безліч. Лише цієї осені ми мали і маємо чимало представників енергокомпаній. Зокрема у вересні приїжджали подивитися на нашу роботу фахівці з Туреччини. Усі четверо залишилися задоволеними як виробництвом, так і містом (представники ізоляторної компанії показали туркам Львів). В той же ж період часу на ЛІКу працював й інспектор з Шрі-Ланки.

Понад вісім тисяч кілометрів подолали гості з далекої Ботсвани. Четверо представників цієї країни гостювали в нас у середині жовтня. Хлопці подружилися із усіма нашими майстрами, яких зустріли)) Цього тижня гостимо поляків, у другій декаді місяця - австрійців. Забігаючи наперед, матимемо шість гостей із Анголи із десятого грудня.

Усі гості нам милі, ми щиро вітаємо іноземців на території Львівської ізоляторної компанії. На честь делегацій вивішуємо стяг країни, з якої прибули фахівці, поруч із знаменом України та прапором ЛІКу. Але чи не найприємніші гості то є наші львівські школярі, які постійно відвідують наше виробництво. Діти під наглядом майстрів невеликими групами оглядають завод, ми розповідаємо їм усе про нас, намагаємося заохотити школярів до праці. А іноземці, які часто потрапляють у поле зору наших найменших відвідувачів, вкотре доводять, що наші товари та послуги, наша праця є потрібними на ринку. І ми як українці та львів'яни можемо гордитися своїми здобутками. Бо навіть через наші ізолятори світ дізнається більше про Львів та його чудових людей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук