Хто така Марушева і чому вона створила проект урядової постанови – клон 5655?
Інші блоги автора
На урядовому сайті оприлюднили нарешті проєкт постанови, який клонує скандальну містобудівну реформу Олени Шуляк («Слуга народу»).
Хто ж автор скандального проєкту постанови? Якщо завантажити файл у Word з офіцйного сайту і подивитися авторство, то стане зрозуміло, що це – Олександра Марушева.
Цікаво, чи є Марушева, яка є авторкою документу працівницею уряду?
Гугл видає інформацію, що повна тезка авторки постанови Олександра Марушева працює в Університеті новітніх технологій. Повна тезка значиться керівником адвокатського бюро.
І Марушева у 2019 році друкується в «Уральском научном вестнике». Ця постанова, до речі, мала б бути відголосована нахрапом 13 грудня – напередодні перемовин у Брюсселі щодо євроінтеграційного шляху країни.
Але і це ще ж не всі «вишеньки на торті».
Тут важливо трошки глибше подивитися на наукову діяльність і співавтосрвто Олекснадри Марушевої. Дуже часто зустрічаються два співавтори – Олександр Непомнящий і Оксана Медведчук.
І Непомнящий – юрист, якого «Наші гроші» пов'язують із секретарем голови комітету з питань держуправління та місцевого самоврядування Олени Шуляк («Слуга народу») – Дмитром Ісаєнком (ексОПЗЖ). У цьому ж матеріалі «Наших грошей» фігурує Оксана Медведчук. Та ж таки співавторка Марушевої. І Медведчук теж пов'язана із лобістом інтересів забудовників Ісаєнком.
І всі ці прізвища у «Наших грошах» виплили саме під час аналізу скандального законопроєкту 5655. І тепере пов'язана з ними Марушева стає автором урядової постанови.
Ще одна деталь.
Марушева ширить пости Мінрегіону і TAPAS, який, між іншим, підтримує «діджиталізацію» 5655, про що я обов'язково напишу окремий матеріал.
І тепер є серйозне питання до Кабінету Міністрів України: у які ролі Марушева створює проєкти постанови для уряду нашої держави? Яку посаду вона займає?
На питання, кому це вигідно, відповідь я знаю. :)