Іспанія оголосила про завершення надзвичайного стану і відкриття кордонів

Деякі карантинні обмеження все ще зберігатимуться різних регіонах країни

СвітЮрій Братюк, 21 червня41990

21 червня в Іспанії завершилася дія надзвичайного стану, запровадженого у зв’язку з епідемією коронавірусу. Про це повідомила «Європейська правда».

Надзвичайний стан діяв у країні з 14 березня і продовжувався шість разів поспіль. Останні два рази прем’єр Педро Санчес ледве зібрав у парламенті достатню кількість голосів.

Вчора, напередодні завершення дії надзвичайного стану, прем’єр у телезверненні подякував усім, хто брав участь у боротьбі з епідемією, але наголосив, що вірус може повернутися і потрібно зробити все можливе, щоб уникнути такого сценарію.

Завершення надзвичайного стану означає, що автономні регіони знову отримують всю повноту влади, яку мали до його запровадження, та завершення обмежень на подорожі між автономними регіонами.

Карантинні обмеження, які все ще зберігаються, відрізняються для різних регіонів залежно від епідемічної ситуації у кожному з них.

Крім того, від сьогодні відкриваються кордони для мандрівників з країн Шенгенської зони. Мандрівники з європейських країн не повинні відтепер два тижні проводити в обсервації. В аеропортах Іспанії близько 600 співробітників системи охорони здоров'я вимірюватимуть прибулим температуру. Лише кордон із Португалією на прохання уряду в Лісабоні залишатиметься закритим для більшості подорожніх до 1 липня

Іспанія виявилася однією з найбільш уражених коронавірусною інфекцією європейських країн: кількість підтверджених випадків зараження перевищила 245 тис., померли понад 28 тис. людей з коронавірусом. За останню добу там виявили менше 400 нових випадків інфікування коронавірусом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук