Канада ввела санкції проти російських нафтогазових компаній

СвітЮлія Поліковська, 30 червня 20152220
Канада ввела санкції проти  російських нафтогазових компаній
Стівен Гарпер

Канада розширила список санкцій проти Росії, додавши в нього трьох громадян Російської Федерації і 14 російських компаній. Зміни до списку санкцій опубліковані на сайті міністерства закордонних справ Канади.

Зокрема, в список потрапили керівники Євразійського союзу молоді Олександр Дугін, Павло Каніщев і Андрій Коваленко, а також сам союз як юридична особа.

Також в розширений список увійшли російські нафтогазові компанії «Газпром», «Газпром Нефть», «Сургутнефтегаз» і «Транснефть».

Серед інших юридичних осіб, які потрапили в список, – Тульський збройовий завод, Об’єднана авіабудівна корпорація, мотоклуб «Нічні вовки», «Оборонпром» і ще кілька компаній.

Прем’єр-міністр Канади Стівен Харпер зазначив, що додаткові санкції узгоджені з партнерами Канади.

«Поки не буде реального миру, до тих пір, поки окупаційні сили не будуть виведені, і до тих пір, поки територіальний суверенітет України не буде відновлений, режим президента Путіна повинен відчувати постійні наслідки», – заявив він.

Харпер закликав Путіна «припинити вторгнення в Східну Україну, вивести своїх солдатів, танки і важке озброєння і припинити надання військової допомоги «повстанцям».

Нагадаємо, про намір ввести додаткові санкції проти Росії, якщо в цьому буде необхідність, прем’єр-міністр країни Стівен Харпер заявив 6 червня після зустрічі з президентом України Петром Порошенком.

Він нагадав, що Канада ввела санкції щодо 280 російських і українських фізичних та юридичних осіб, які підтримують агресію проти України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук