«Концерн Хлібпром» здійснив рестайлинг ТМ «Хлібна Хата»

Суспільствореклама, 7 червня 20165660

Один з найбільших виробників хліба в Україні «Концерн Хлібпром» в травні здійснив рестайлинг свого локального хлібного бренду — «Хлібна Хата» (Львів). В результаті видозмінився логотип торгової марки і дизайн усієї упаковки.

Нова упаковка — це мікс піктограм та текстів. В залежності від різновиду виробу на ній розміщуються дані про тривалість процесу виробництва продукту, характеристики рецептури, особливості екзотичних доданків, рекомендовану норму споживання, стандарти виробництва, культуру споживання тощо.   

«Для такого консервативного ринку, як хлібний, це, безумовно, сміливі зміни, — розповіла директор з маркетингу ПАТ «Концерн Хлібпром» Галина Янишівська. — Фактично упаковка змінює свою роль, бо відтепер повноцінно комунікує з покупцем. Останні дослідження компанії показали, що споживачі часто дезорієнтовані щодо властивостей та асортименту хлібу. Тож упаковка — найкращий носій даної інформації. А сучасні технології дозволяють забезпечити достатню якість друку і читабельність відповідно».

Як зазначають на підприємстві, упаковка для продукту щоденного вжитку дуже важлива — вона допомагає захистити продукт від впливу людського фактору при доставці чи продажу, дозволяє довше зберігати його свіжість, оберігає від підробок. Щоб зміни у вигляді масового продукту щоденного вжитку не створювати дискомфорту при пошуку на полиці, для покупців залишили звиклі ідентифікатори — це колір, який відповідає певним видам продукції.  

Упаковку для харчових продуктів «Концерн Хлібпром» імпортує з Польщі.

Залишити відгуки та пропозиції щодо нової упаковки можна через безкоштовну гарячу лінію компанії за номером — 0 800 508 900. Цей номер для зручності також міститься на упаковці.

Над проектом працювали від ПАТ «Концерн Хлібпром»: директор з маркетингу — Галина Янишівська, дизайнер — Леся Шиба, маркетологи — Яницький Ігор, Анастасія Руденко, Яремко Юлія. А також — дизайнерське агентство Gram та дизайнерське агентство BRANDPIT.

Довідка:

ПАТ «Концерн Хлібпром» входить до групи найбільших виробників хліба в Україні і об’єднує в своєму складі 8 виробничих підрозділів у Львівській та Вінницькій областях. Основним напрямом діяльності підприємства є виробництво хліба, кондитерської продукції, напівфабрикатів у західному та центральному регіонах України. Компанії належать торгові марки — «Хлібна Хата», «Вінницяхліб», «Любляна», Bandinelli, «Хліб по-львівськи».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук