Крісло ректора університету Франка залишається вакантним

Ректорське крісло

Головні новини за 06 вересняНовини Львова, 6 вересня 2013, 20:43 0

Університет Франка - далі без ректора. Міністерство чекає на лист від трудового колективу. В університеті - на лист з Міністерства. Їм досі офіційно не представили кандидатів.

Контракт попереднього ректора - Івана Вакарчука - закінчився ще 20 травня. Відтоді крісло ректора в одному з найбільших університетів України пустує. Конкурс на заміщення посади завершився ще 10 липня, проте й досі Міністерство офіційно не назвало кандидатів.

Неофіційно ж кандидати відомі. Це екс-ректор Іван Вакарчук, декан юридичного факультету Андрій Бойко, декан філософського факультету Володимир Мельник, завкафедри економічного факультету Сергій Реверчук, а також посол України в Польщі та екс-декан факультету міжнародних відносин Маркіян Мальський. Серед них і оберуть нового ректора.

Натомість в університеті самі чекають на рух з боку Міністерства, бо тільки після того зможуть почати процедуру обрання нового ректора.

Через відсутність ректора цьогоріч частина випускників дипломи отримала із запізненням. Не могли визначити - чий же ж підпис має стояти у документі. Ті, хто дипломів не отримували, навіть не відчули, що ректор зник.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук