Культ лузерства

На кого ви поставите?

БлогиПетро Олещук , 14 травня 2015 251
Петро Олещук
політолог

Інші блоги автора

На кого ви поставите? От якщо у вас є гроші? Ваші? Особисті? І вам потрібно їх поставити? На сильного бійця, який "не правий", або на слабака, який постійно ниє, що він "правий"? Думаю, що якщо мова йде про ваші гроші, то ви думати сильно довго не будете.

Надання зброї або будь-якої інший допомоги однією державою іншій - це та ж ставка. Програв, і ти отримаєш додаткові проблеми для всіх.

Останній рік Україна формувала в західній свідомості один образ - образ скривдженого усіма слабака. Возили гільзи, шматки автобусів, фотографії. Доводили, доводили, доводили, що там є російська армія. А тут доводити нічого. Вона є. І всі це знають. Але не визнають тому, що бояться: після визнання Путін втратить останній стримуючий фактор.

Щоб отримати допомогу потрібно доводити не це. Потрібно доводити, що ти здатний її застосувати і перемогти. Немає доказів цього - ніхто на тебе ставку не зробить. Це єдина відповідь на питання, чому Кері "перетирає" зараз з Путіним майбутнє України. А не спостерігає вивантаження зброї в українських аеропортах. Лузери не потрібні нікому.

А Україна - єдина в світі країна, яка на державному рівні зробила зі свого лузерства культ і молиться на нього.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук