Лукашенко заявив про готовність Білорусі відправити миротворців на Донбас

СвітВолодимир Пиріг, 18 лютого 20182

Білорусь готова взяти участь у миротворчій місії в Україні у разі домовленості між президентами України Петром Порошенком і Росії Володимиром Путіним, заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко в неділю, 18 лютого, повідомила білоруська агенція БЕЛТА.

Він наголосив, що якби Білорусі доручили зіграти якусь роль у врегулюванні конфлікту в Україні, вона б виконувала все необхідне, не займаючи чиюсь позицію.

«Я навіть говорив обом президентам, Порошенкові і Путіну: ви не розраховуйте на те, що я чийсь буду. Я буду чітко виконувати те, про що ви, два президенти, домовитеся: стати між — я стану, домовитеся вивести 10 тисяч збройних сил Білорусі – ми поставимо їх на кордоні, де ви скажете. Але я не зможу зробити те, про що ви не домовитеся», – сказав Лукашенко.

Він додав, що «в іншому випадку з нашої миротворчості користі не буде, якщо ми займемо чиюсь позицію».

Лукашенко зазначив, що ще в перший рік конфлікту Білорусь направила свої пропозиції, як його можна врегулювати. Однак високопоставлені чиновники з Брюсселя тоді не прийняли їх.

«І я зараз вважаю, що багато європейців зацікавлені в цьому конфлікті, як би вони себе не виряджали в миротворців. Якби прийняли – був би варіант. Сьогодні повернулися до половинчастого варіанту того, що я пропонував: давайте і білорусів включимо (це НАТО пропонує ), тому що їм нібито довіряє Росія», — сказав президент Білорусі.

Раніше про готовність відправити на Донбас миротворців заявила Швеція.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук