Львівська молодь має змогу проявити себе на «Lviv Young Project»

Львівська молодь має змогу проявити себе на «Lviv Young Project»
фото ЛМР

Львівська міська рада та програма стажування «Перший кар’єрний крок» у середу, 3 грудня, презентували «Lviv Young Project». По суті, це можливість набути перший професійний досвід для студента, самостійно вибравши тему.

Команди формуються через онлайн-анкету з різних ВНЗ та різних молодіжних середовищ. Учасник вибирає тему, спільно з командою та з відповідальною особою від ЛМР упродовж січня розробляє та затверджує план впровадження, проходить навчання і в травні 2015 року презентує результати перед іншими учасниками та експертами міста з різних питань, йдеться в повідомленні прес-служби Львівської міськради.

«Ми хочемо усім вам дати шанс, щоб ви були корисними для міста. За останні 8 років понад 6 тис. студентів пройшли стажування в міській раді. Сьогодні серед усіх працівників міської ради орієнтовно половина – це ті, які пройшли стажування, і зараз працюють у тих чи інших секторах, відділах, управліннях», – зазначив у зверненні до молоді міський голова Львова Андрій Садовий.

Відтак додав, що переможці конкурсі працюватимуть у підрозділах міської ради, комунальних підприємств.

«Ми б дуже хотіли разом з вами знаходити варіанти вирішення тих чи інших проблем. Ми у Львові маємо один з перших муніципальних Стартап-Депо. Ми виділили окреме приміщення, де молоді люди роблять свої стартапи на різну тематику. Сьогодні також може зав’язатись цікава співпраця... Я ніколи не буду думати, як ви. Ви ніколи не будете думати, як я. Але ми можемо думати разом. У цьому є найбільша сила», – наголосив Андрій Садовий.

«Мета цього проекту полягає в тому, щоб люди, які живуть та навчаються у Львові, подавали свої пропозиції та їх можна було б залучати в той чи інший напрямок», – зазначила начальник відділу кадрів Львівської міської ради Галина Бордун.

За її словами, до реалізації 11 соціальних проектів буде залучено від 150 до 200 людей. Віднині упродовж трьох тижнів триватиме онлайн-реєстрація на участь у проектах. Потім будуть сформовані робочі групи. І з січня відбудеться серія навчань (7 навчань).

Довідка. Програма «Перший кар’єрний крок» – це унікальний проект, який реалізовує ЛМР разом із Центром громадянських ініціатив. Метою цього проекту є залучення молоді до навчання в органах місцевого самоврядування, можливість зробити свій перший кар’єрний крок на благо громади Львова та самореалізації себе.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук