Маю мільйон питань

Намагаюсь стримувати своє прогресуюче негативне ставлення до Порошенка і Ко... Виходить важко.

БлогиОлександр Клочан , 23 вересня 2015 227 1

Народ, з тих у кого кругом ‪#‎перемога‬, а як Ви пояснюєте собі наприклад, ось такі речі? Поясніть, бо я м'яко кажучи не один. Це піде на користь всьому суспільству.

1. Обміном полонених займається Медведчук і Рубан. Це пермога? Кум Путіна (з рейтингом 0.0%), що всіма силами і засобами намагається запхнути Україну в русскій мір, і агресивний укроїнофоб, що не тягне не те щоб на полум'яного красномовця, а взагалі ледь зв'язує до купи кілька русскіх слів, є геніями дипломатики? Мають віддавати всі сили для звільнення українців з кумівського полону? Кажете, мають бути люди, яких сприймають москалі? То може з російського боку звільненням займається Навальний? Чи по кріпацькій звичці мають гнутися лише холопи?

2. Чому головний мінський перемовник - Кучма? Це кандидатура, що викликає довіру в українців?

3. Чому Порошенко каже, що в НАТО ми ще не готові? Народ каже готові, НАТО каже - заявку розглянемо, якщо подадуть. А Порошенко не готовий. Чому?

4. Складно боротися з закоренілою корупцією... То чому ген.прокурор кишеньковий? Ну покажи людям, що справді хочеш змін. Організуй відкритий конкурс і вперед. Навіть якщо прокурор виявиться розчаруванням - до Порошенка б не було стільки питань. Це головне. А так... В мене лиш одна відповідь - зміни поки не плануються. Справжні зміни.

5. Чому не сидять регіонали, беркута, і вбивці "небесноі сотні?

6. Чому зараз вже сидить більше патріотів ніж сиділо при Януковичі?

7. Чому міністром МВС є блогер-популіст, балабол, що розкидається недоведеними звинуваченнями? Те що Саакашвілі підійняв бурю в склянці, а Тука в якогось авторитетного фермера відібрав незаконно виділений ставок - це звичайно прекрасно....

Та якщо вірно розставляти пріорітети - то дуже #перемога скидається на ‪#‎зрада‬ . Тому дуже б хотів почути прямі відповіді на хоча б 7 цих конкретних запитань...

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук