Майже 300 дітей чекатиме на святого Миколая у лікарнях Львова

35 малюків просять у чудотворця особливі подарунки

Що менше часу залишається до свята св. Миколая, то активніше діти пишуть йому листи. Особливо стараються ті, що є у лікарнях. Вони залишаться тут і у ніч з 18 на 19 грудня, тож хвилюються, чи не забуде про них чудотворець, чи знайдуть подарунок під подушкою на лікарняному ліжку. За попередніми даними, майже 300 дітей чекатиме на подарунки у лікарнях Львова.

У листах, які діти надсилають св. Миколаю, вони просять у нього не лише ляльки, машинки, м’які іграшки, планшети тощо. Є особливі листи до чудотворця з особливими проханнями.

«Св. Миколаю, мені дуже потрібен інгалятор, бо без нього мені важко дихати», – просить дівчинка, яка має проблеми з легенями і їй дуже потрібний інгалятор, який допоможе доставити спеціальні ліки в легені.

«Св. Миколаю, моїй дитині конче потрібне спеціальне харчування, щоб рости, але воно дуже дороге і наша родина не може його купити», - написала мама замість сина, бо він маленький і не вміє ще сам писати.

Із майже 300 дітей, які зустрінуть свято Миколая у лікарнях, переважна більшість - це важкохворі діти, які потребують довготривалого або й пожиттєвого лікування й прохання у них особливі. Вони вірять, що ніч з 18 на 19 грудня особлива, бо тоді відбуваються дива і здійснюються бажання.

Кожен бажаючий може стати добровільним помічником чудотворця і докластися до здійснення дитячих мрій і бажань.

Цими днями майстерня св. Миколая відкрита у благодійному фонді «Крила надії», що на вул. Чорновола 45а, корпус 8, працівники якого і опікуються дітьми, що зустрінуть свято у лікарнях. У них, за словами директора фонду, добровільного помічника св.Миколая Наталії Ліпської, є багато помічників, завдяки котрим мрії дітей збудуться. Скажімо, управління соціального захисту ЛМР передало для малечі 300 солодких подарунків. 123 дитини вже мають персональних помічників св. Миколая, які допоможуть їхнім мріям здійснитися.

Із 35 дітей, у яких є особливі прохання до чудотворця, на даний час бажання семи дітей здійсниться – вони отримають у подарунок інгалятори. Можливо, за ті сім днів, які залишилися до свята, добровільних помічників св.Миколая побільшає (долучитися може кожний) і вони зможуть допомогти перетворити дитячу мрію в реальність.

Деякі подарунки чудотворець вже зібрав. Які саме? Про них можна довідатися тут.

Щодо особливих подарунків, то їх можна купити самостійно і передати в майстерню св. Миколая або переказати кошти на рахунок «особливого Миколая» - Приватбанк 5169330511367333 (Ліпська Н.С).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук