Медведчук хоче подати до суду на Парубія за наклеп на його адресу

Лідер громадського руху «Український вибір» Віктор Медведчук у неділю, 6 липня подав у РНБО України офіційну вимогу спростувати інформацію, поширену секретарем РНБО Андрієм Парубієм на прес-конференції 4 липня.

Про це повідомляє прес-служба "Українського вибору".

«4 липня 2014 року під час офіційного брифінгу секретар РНБО України Андрій Парубій заявив про мою причетність до організації «сепаратистських подій» на сході України, прямо звинуватив у тяжких кримінальних злочинах і назвав злочинцем. Дії, в яких звинуватив мене секретар РНБО, підпадають під ряд злочинів, передбачених КК України, зокрема ст.ст. 109, 258-3, 258-5 та ін.», - йдеться у вимозі Медведчука.

Лідер «Українського вибору» впевнений що все, сказане Парубієм, це не правда, а заяви секретаря РНБО є не тільки провокаційними, аморальними і брехливими, але й порушують закон.

«Ні ст. 107 Конституції України, ні Закон України «Про Раду національної безпеки і оборони України» не передбачають поширення недостовірної та відверто брехливої інформації про будь-яку людину, тим більше – звинувачення в тяжких злочинах. Тому, керуючись положеннями ст. 277 КК України, Законом України «Про інформацію» вимагаю негайно провести офіційний брифінг РНБО України за участю ЗМІ, на якому спростувати недостовірну інформацію про мене, оприлюднену Парубієм», - заявив Медведчук і пригрозив, що якщо найближчим часом такого спростування від РНБО зроблено не буде, то він буде «захищати гарантовані Конституцією України та її законами права в судовому процесі».

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук