Мерія дозволила будівництво адмінкорпусу та фондосховища в «Шевченківському гаю»

СуспільствоІ.Р., 10 серпня 20182730

У п’ятницю, 10 серпня, виконавчий комітет Львівської міської ради надав Музею народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького («Шевченківський гай») дозвіл на проектування та будівництво фондосховища та адміністративного корпусу.

«Цього року в Музеї народної архітектури та побуту буде розпочато будівництво нового інформаційно-освітнього центру із конференц-залами, лекторіями, приміщенням для виставок. Зараз триває тендер, і в цьому році плануємо розпочати будівництво, щоб в наступному завершити. Також в цьому році розпочнемо роботу над проектом нового адміністративного корпусу та фондосховищ», – розповіла дерикторка департаменту розвитку ЛМР Наталія Бунда.

Після будівництва нового адмінкорпусу, нинішнє приміщення адміністрації музею передадуть Свято-Іванівській лаври УГКЦ.

«Ми почнемо в цьому році будувати освітній центр, який дасть можливість більше дати інформації про музей. Але я повністю підтримую Українську Греко-Католицьку Церкву, яка має всі права, і ми повинні передати їм будівлю адміністративного корпусу, яка колись була збудована як монастирські приміщення. Ми побудуємо новий адміністративний корпус, нове фондосховище. А будівлю, яка звільняється, передамо УГКЦ, тому що право власності їхнє було колись, а радянська влада це забрала. Тому треба відновити історичну справедливість», – наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук