Мешканці Донбасу отримають по $20 на харчування від Всесвітньої продовольчої програми ООН

Мешканці Донбасу отримають по $20 на харчування від Всесвітньої продовольчої програми ООН

У районах Донбасу, підконтрольних Україні, стартувала видача грошової допомоги на придбання продуктів харчування від Всесвітньої продовольчої програми (ВПП) ООН. Видача готівки уже відбувається на півночі Луганської області. Про це повідомили у Центрі новин ООН.

Кожній людині видають суму в гривнях, рівну $20. Гроші призначені для покупки продуктів харчування, але їх одержувачі зможуть розпорядитися ними на власний розсуд. В цілому ВПП планує забезпечити готівкою або електронними ваучерами 140 тис. осіб на Донбасі.

«ВПП надає допомогу у вигляді готівки там, де функціонують банки і ринки, з тим щоб люди моги повернутися до нормального життя, порушеного конфліктом», – зазначив представник ВПП в Україні Джанкарло Стоппоні.

Він додав, що готівкові кошти, так само як електронні ваучери, які ВПП роздає в інших районах, дозволять людям купити продукти харчування, які не входять до продуктових пайків – свіжі овочі, м’ясо і молочні продукти.

В ООН вважають, що допомога у вигляді готівки буде частково сприяти розвитку місцевої економіки.

У ВПП відзначають, що до кінця року її співробітники збираються надати продовольчі набори, ваучери та готівкові кошти більш 575 тис. осіб, постраждалих у зв’язку з конфліктом на сході України. До теперішнього часу ВПП вже надала допомогу 200 тис. українських громадян.

Від конфлікту на сході України в тій чи іншій мірі постраждали п’ять млн осіб, у тому числі 1,7 млн дітей.

Нагадаємо, 1 липня ВПП ООН вирішила розширити надання термінової допомоги жителям Донбасу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук