Мінінформполітики оголосило тендер на створення російськомовної газети для Донбасу

Міністерство інформаційної політики оголосило тендер на суму 11,6 млн грн на комплекс послуг з виробництва та розповсюдження російськомовної газети в Донецькій і Луганській областях. Про це йдеться у тендерній документації міністерства, оприлюдненій у системі державних закупівель ProZorro, інформують «Українські новини».

Як повідомляється, кінцевий термін подачі заявок – 26 лютого, початок аукціонів – 2 квітня. Термін надання послуг – до 31 грудня.

Мінінформполітики має намір закупити комплекс послуг з виробництва і постачання поліграфічної періодичної інформаційної продукції з метою створення інформаційного продукту у вигляді газети і поширення його в Донецькій і Луганській областях. Послуги повинні відповідати таким критеріям: поліграфічна продукція (газета) видається російською мовою; періодичність – 2 рази на місяць; формат - А3; обсяг – 8 шпальт; загальна кількість виходів – 22; тираж: 250 тис. примірників.

Відповідно до тендерної документації, виконавець здійснює комплексну підготовку контенту видання, яке включає надання редакційних послуг повного циклу.

План кожного номера видання повинен бути узгоджений з відповідальною особою замовника, а перед друком кожен тираж видання повинен бути затверджений відповідальною особою замовника.

Виконавець також забезпечуватиме поставку та безкоштовне розповсюдження видання в Донецькій і Луганській областях, включаючи: державні обласні адміністрації; пункти перетину ліній розмежування; відділення банків, в яких здійснюються соціальні виплати; цивільне населення і силові структури, розташовані в зазначених регіонах тощо.

Як інформував ZAXID.NET, на Донбасі встановлять систему блокування проросійських теле- і радіоканалів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук