<

Москва і москвичі

Для українців є тільки два шляхи

БлогиОлександр Клочан , 27 листопада 2014 113 2

Кілька днів в Москві. Спілкуюсь з горою росіян.

Напевне не скажу нічого нового, та все ж узагальню.

Як ви розумієте, як справжньому живому представнику вишиватно-укропо-бЕндеро-хунто-фашистсько-піндосовського табору - мені не уникнути розпитувань про "нучётам у вас".

Отже, грубо кажучи, росіян можна умовно розділити на 2 категорії: "зазомбовані" і "нормальні". Зазомбовані - це ті, які вірять російському тв. Я з такими не спілкувався ще (а може й спілкувався, бо пару людей були підозріло замкнуті без причини зі мною і безпричинно швидко прощались), але купа "нормальних" на них посилалась і казала, що вони існують. Нормальні це ті, що вважають і руссо тв і укропо тв брехливою пропагандою (чё мы идиоты в распятых младенцев верить?). Російських військ в Україні нема, а якщо може і є то це професійні найманці - просто добровільно допомагають русскому міру. Світове зло НАТО в Севастополь заходило, тому Кримнаш, американських солдат в Україні - півштатовської армії, на майдані наших вбивали піндоси, і бандера фашистський посіпака. Приблизно так.

Є ще правда трохи унікалів, які вважають, що Путін таки мудак і росіяни таки завинили перед українями, але таких, які не вважають НАТО, Бандеру і США злом - нема. Як нема і таких, хто не мислить по-імперськи. Типу "ви ж с Хмельницким сами попросились". І те, що договір підписувався як союзницький (просто рівноправна взаємодопомога, бо хіба люди, які виборювали роками свою незалежність могли просто попроситись в нову колонію) - й в голову не приходить.

Знаєте народ, в чому трагедія? В тому, що я зараз нікого не образив. Що в розумінні "нормальних" росіян - я все написав так як і є. Тому у нас українців є два шляхи. Або сліпо лишатись в російській матриці, або попрощатись з русскім міром назавжди. Суто економічні стосунки і все. Бо брехня, що сворювалась століттями - вже абсолютно непереборна.

П.С. Місцевій українській ваті: народ, нічого особистого, розумію часу почитати історію мало, у всіх діла.., але той хто буде на повному серйозі деяких українців, з якими трохи різняться погляди, називати "вишиватниками", "шароварщиками" , чи ще чимось придуманим кремлядями - буду відписуватись.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук