На 35 вакантних посад у органах юстиції Львівщини надійшло 75 заяв

На 35 вакантних посад у органах юстиції Львівщини надійшло 75 заяв
Ярослав Жукровський

Сьогодні, 10 липня, завершується конкурс на заміщення 35 вакантних посад у територіальних органах Міністерства юстиції у Львівській області. Станом на 9 липня до управління надійшло понад 75 заяв.

Але в.о. начальника управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський сподівається, що їх буде більше, адже найбільша активність зазвичай є в останній день.

«У нас є дві групи посад. Наприклад, посада начальника відділу реєстрації речових прав на нерухоме майно Пустомитівського району. Ми розуміємо, що цей район є ключовим в області, там найбільше об’єктів і найбільший наплив документів, тому й вимоги до керівника відповідні – 2 роки стажу роботи у сфері права, освіта, знання мови», – розповів він 10 липня під час прес-конференції.

Інші посади стосуються очолювання керівних структур у районних управліннях – державні виконавці, провідні та головні спеціалісти. Там вимог щодо стажу роботи немає. Потрібен тільки диплом і відповідна письмова форма і здача короткого іспиту.

Прийом на роботу відбуватиметься за результатами відкритих співбесід, на які Жукровський запрошує усіх охочих.

«В межах одного-двох тижнів ми розпочнемо співбесіди з кандидатами на зайняття відповідних посад. Це є перша хвиля. У зв’язку з тим, що з’являються нові вакансії, ми також за тиждень-два будемо оголошувати наступний конкурс. Крім того, у нас відбудеться кадрова комісія за участю громадськості, на якій ми проведемо співбесіди з усіма керівниками районних управлінь юстиції, їхніми заступниками і очевидно буде прийнято рішення про те, що частина керівників, щодо яких є скарги від громадян, які не можуть організувати роботу буде звільнена», – наголосив він.

За його словами, 13 липня при головному територіальному управління юстиції у Львівській області набере чинності наказ про створення комісії за участі 15 представників громадських організацій. Цей документ значно розширить вплив громадян на кадрову політику в органах управління юстиції Львівщини. Громадські активісти надаватимуть рекомендації стосовно кадрової політики – призначень та звільнень, оцінюватимуть роботу керівників структурних підрозділів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук