На Донеччині поблизу Майорська відкрили пункт пропуску через лінію розмежування

На Донеччині поблизу Майорська відкрили пункт пропуску через лінію розмежування
Пункт пропуску у «Майорську» пропускатиме за добу удвіче більше пішоходів, ніж раніше пропускали у «Зайцевому»

У п’ятницю, 21 жовтня, в районі проведення антитерористичної операції в Донецькій області відкрили новиц контрольний пункт в’їзду-виїзду «Майорськ». Про це повідомили у Державній прикордонній службі України.

До цього на дорозі «Горлівка-Артемівськ» функціонував КПВВ «Зайцеве». У Держприкордонслужбі зазначили, що рішення про перенесення КПВВ «Зайцеве» ближче до лінії розмежування було прийняте для більш якісного посилення контролю за переміщенням осіб, транспортних засобів та вантажів.

«Також це дозволить зменшити можливість проникнення на підконтрольну територію злочинних елементів і диверсійно-розвідувальних груп. Крім того, нове місце розташування КПВВ виведе із сірої зони такі населені пункти, як Зайцеве, Майорськ, Курдюмівка, Одрадівка, Миколаївка, Кодима, що зменшить соціальну напругу і виключить потребу у перетинанні КПВВ жителями цих населених пунктів», – вважають у відомстві.

У пункті пропуску «Майорськ» організовано чотири в’їзних смуги руху та чотири виїзних, а також облаштовано окрему смугу для руху місцевих жителів. Пропускна спроможність контрольного пункту становить близько 7-8 тис. осіб та 2 тис. транспортних засобів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук