На дорогах Львівщини освітлять 150 пішохідних переходів

У п’ятницю, 28 липня, у Львівській облдержадміністрації відбувся круглий стіл щодо розробки заходів на підтримку Національної стратегії з безпеки дорожнього руху в Україні до 2020 року, повідомили у прес-службі ЛОДА.

Серед головних заходів для реалізації стратегії, за інформацією керівника Громадського комітету транспортної безпеки у Львівській області Світлани Снігур, учасники заходу виокремили: удосконалення системи державного управління у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху; Удосконалення статистичного обліку та аналізу; більш безпечні дороги та дорожня інфраструктура; більш безпечні транспортні засоби; удосконалення медичного забезпечення у сфері безпеки дорожнього руху та підготовки водіїв; забезпечення безпеки перевезення пасажирів та вантажів комерційним автомобільним транспортом; розвиток та виховання безпечної поведінки учасників дорожнього руху; зниження рівня тяжкості та наслідків дорожньо-транспортних пригод; збільшення контролю дотримання правил дорожнього руху.

Учасники круглого столу зосередили свою увагу і на широкому інформуванні населення Львівщини щодо безпеки дорожнього руху. Упродовж наступних двох тижнів на 20 рекламних площинах в області розмістять відповідну соціальну рекламу.

«Нам потрібно донести до громадян, що вони несуть відповідальність не лише за власне життя, але й життя тих осіб, які здійснюють свій рух на автомобільних дорогах поруч з ними», - зазначив в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА Роман Кокотайло.

За його інформацією, у цьому році додатково освітлять ще 150 пішохідних переходів на автомобільних дорогах Львівщини, і ще 226 запланували освітлити у 2018 році.

Нагадаємо, у березні депутати Львівської облради проголосували за виділення фінансування для встановлення на 34 світлофорах на дорогах області камер для автоматичної фіксації порушень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук