На Львівщині чоловіка засудили до 12 років за ґвалтування доньки
36-річного мешканця Турківського району Львівської області засудили до 12 років ув’язнення, за розбещування своїх доньок та зґвалтування. Про це ZAXID.NET повідомили у відділі зв’язків із громадськістю ГУ МВС України у Львівській області.
Вперше інцидент стався ще кілька років тому. Прийшовши додому напідпитку, чоловік на очах у дружини та інших дітей покликав семирічну доньку до іншої кімнати, де займався розбещенням. За кілька хвилин відпустив, наказавши одягнутись і пригрозивши вбивством, якщо розповість, що трапилось.
За кілька років чоловік почав постійно ґвалтувати старшу доньку, якій було 13 років.
«Це тривало, поки одного разу все на власні очі побачила матір дівчат. Увечері батько затягнув дівчинку до стодоли, і про це мамі розказала молодша донька. Жінку стурбувало, що в стодолі було вимкнуте світло, і вона пішла подивитися, чому», – йдеться у повідомленні.
Про все повідомили в міліцію. Чоловік зізнався у тому, що ґвалтував старшу доньку.
Як повідомив слідчий капітан міліції Олексій Вольський, затриманому було доведено вчинення розпусних дії щодо малолітньої особи та зґвалтування малолітньої, із застосуванням погроз фізичного насильства, з використанням безпорадного стану потерпілої особи. Турківський районний суд батька-ґвалтівника визнав винним у скоєнні злочинів, передбачених ч.4 ст.152 та ч.2 ст.156 Кримінального кодексу України і засудив до 12 років позбавлення волі.
Нагадаємо, у Києві суд оголосив вирок двом зловмисникам, котрі впродовж п’яти років ґвалтували малолітнього хлопчика. А відео з насиллям розповсюджували в мережі Інтернет.