На українсько-угорському кордоні почав роботу контактний пункт «Захонь»

На кордоні з Угорщиною відкрили контактний центр прикордонників

У середу, 25 січня, почав роботу контактний пункт «Захонь» на кордоні з Угорщиною. Про це повідомили у Державній прикордонній службі України.

«Приємно разом дати старт роботі загального контактного пункту. Це ще один важливий крок у реалізації домовленостей президента України і президентів країн« Вишеградської четвірки», - заявив під відкриття голова ДПСУ Віктор Назаренко.

У свою чергу, заступник начальника поліції, головний директор охорони правопорядку Угорщини Жолт Халмоша, зазначив, що «відкритий спільний контактний пункт сприяє і прискорює роботу органів, які борються зі злочинністю, і забезпечує взаємодію і співпрацю правоохоронних органів двох країн протягом 24 годин».

Прикордонники України і Угорщини посилять інформаційну взаємодію

Серед основних завдань, які виконуватиме зазначений центр, є підтримання інформаційної взаємодії та обмін повідомленнями між прикордонниками обох країн, а також забезпечення скоординованості дій під час проведення спільних заходів з охорони українсько-угорської ділянки кордону та протидії протиправній діяльності.

Зазначено, що протяжність українсько-угорської ділянки кордону становить майже 140 км і проходить він в межах Закарпатської області. При цьому прикордонний контроль здійснюється на семи пунктах пропуску. Всього в 2016 році на них було оформлено 8,47 млн осіб і 2,42 млн транспортних засобів, що на 19% і 21% більше, в порівнянні з попереднім роком.

Нагадаємо, в листопаді 2016 року Угорщина виділила Україні 50 млн євро на розвиток прикордонної інфраструктури.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук