Нардеп закликав керівників Львівської облради подати у відставку

На думку Любомира Зубача, конфлікт у керівництві облради перешкоджає розширенню меж Львова

Олександр Ганущин та Володимир Гірняк під час сесії Львівської обласної ради

Конфлікт серед керівництва Львівської обласної ради заважає впровадженню територіальної реформи та розширенню меж Львова. Про це під час брифінгу у середу, 28 серпня, заявив народний депутат Любомир Зубач. Саме тому, на його думку, голова облради Олександр Ганущин і його заступники мають подати у відставку.

За його словами, місто прагне здійснити важливі територіальні зміни в межах реформи децентралізації. Наразі фахівці обговорюють, яким може бути так званий «Великий Львів»: чи місто залишиться у своїх межах, чи розширятиметься в напрямку формування агломерації. Любомир Зубач зауважив, що раніше під час обговорення цього питання бракувало порозуміння з ЛОДА. Однак після зміни керівництва ЛОДА почався розпочалася партнерська співпраця з містом.

«Дійсно, раніше з боку ЛОДА не було порозуміння з містом Львовом. В обласної влади не було глобального мислення. Не було усвідомлення того, що Львів – це обласний центр, де живе населення третина області та 50% економіки області. Я особисто приходив на сесію обласної ради, переконував депутатів врахувати у перспективному плані певні інтереси Львова. Тоді це проігнорували. Сьогодні ситуація змінюється. Приємно, що новопризначений голова ЛОДА говорить не про протистояння, а про співпрацю з містом», - розповів Любомир Зубач.

Водночас політик вважає, що для конструктивної роботи доцільно оновити керівний склад Львівської обласної ради, оскільки конфлікт між головою Львівської обласної ради Олександром Ганущиним та його заступниками не сприяє плідній роботі.

«Я сподіваюся, що здоровий глузд переможе. Зараз в обласній раді відбуваються непрості процеси: окремі депутати ставлять питання про звільнення голови обласної ради, голова ставить питання про звільнення заступників обласної ради. Мені здається, що в тій ситуацій було би дуже добре почати з чистого аркуша. Все керівництво обласної ради має піти у відставку та обрати нового голову і його заступників», - прокоментував ситуацію Любомир Зубач.

Нагадаємо, що у травні голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин під час сесії звинуватив свого заступника Володимира Гірняка у змові з метою відсторонити його з посади. Відтоді стосунки між обома очільниками Львівської обласної ради залишаються напруженими.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук