Навіть в умовах російської агресії Україна проводить усі необхідні реформи, – Президент

СуспільствоІрина Рєвунова, 27 вересня 20152860

Україна має впроваджувати необхідні системні реформи, протидіючи російській агресії, яка намагається підірвати демократичний європейський розвиток, обраний українським народом. Про це під час виступу на саміті з прийняття цілей сталого розвитку в рамках Генеральної Асамблеї ООН заявив Президент України Петро Порошенко, повідомляє прес-служба Адміністрації Президента.

«У результаті зрадницької російської анексії українського Криму та агресії на Донбасі тисячі людей були вбиті. Було зруйновано критично важливу інфраструктуру. Україна втратила близько 1/5 свого економічного потенціалу», – сказав він.

Президент наголосив, що військові дії Росії проти України «збільшили екологічні та епідеміологічні загрози, а також ризики, пов'язані із соціальною ізоляцією». «Хімічні склади в зоні конфлікту в східній частині України та в прилеглих територіях являють собою особливу небезпеку. Є жахливі загрози потенційних техногенних катастроф», – зазначив Порошенко.

Однак, попри це, за його словами, Україна сподівається на відновлення контролю над тимчасово окупованими Донбасом та Кримом і повернення додому 1,5 млн вимушених переселенців.

Порошенко також додав, що «Україна неухильно прямує шляхом реформ, викладених у Стратегії сталого розвитку «Україна – 2020». «Незважаючи на існуючі проблеми, ми переводимо наші стратегічні завдання в конкретні дії», – сказав він.

«На тлі реалізації Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом, а також протидії триваючій російській агресії, українське суспільство зосереджено сьогодні, в першу чергу, на боротьбі з корупцією,  забезпеченні рівних можливостей та соціальної справедливості,  ефективній системі охорони здоров'я,  сприянні гідній праці, забезпеченні доступної освіти для всіх, сприянні інноваційному розвитку і стійкій інфраструктурі, забезпеченні сталого енергопостачання, забезпеченні продовольчої безпеки,  здоровому навколишньому середовищі», – розповів Президент України.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук